Božićna radionica 3.a

Prosinac je možda jedan od najljepših i najuzbudljivijih mjeseci u godini. Tu je čitav niz događanja: mise zornice, blagdan Svetog Nikole, božićne radionice s roditeljima, pripremanje programa za božićnu priredbu, iščekivanje malog Isusa, Djeda Mraza...
I učenici 3.a razreda, kao i većina bili su ovih dana vrlo vrijedni.

Iz mnoštva zanimljivih aktivnosti izdvajamo samo jedan mali dio.

BOŽIĆNA RADIONICA 3.a

U srijedu, 7. prosinca 2016.godine u 16.45 održala se radionica  3.a razreda naše škole. Bilo je jako zanimljivo i zabavno.
Naši roditelji su izrađivali sobove rogove na rajfovima, malene, mekane borove u vazicama, svijećnjake na ogledalima i raznovrsne božićne privjeske od filca (zvona, borove, kuglice).
Nakon dva dana je bila prodaja radova u centru sela poslije zornice.
 Jako smo se veselili druženju  s našim Mikanovčanima. Prodali smo skoro sve naše radove. Uz inje na drveću, mraz na travi i smrznute crvene noseve bilo je  zabavno i radosno.

Ana  Jelić

Budući da su bili vrlo marljivi i vrijedni s pravom očekuju i neki poklončić Djeda Mraza.
 Stoga su i pisali pisma Djedu Mrazu.

Dragi Djeda Mraze !
Ovaj Božić želim punu kuću gostiju. Neka mi dođe teta Kaja iz Njemačke, ujko Tomo iz Rovinja i svi ostali rođaci. Za svakoga želim paketić ispod bora. Molim te donesi nešto mami. Iako je galamila, puno mi je pomagala. Ne zaboravi tatu i baku da ne budu ljubomorni. Svakom djetetu stavi poklon pod bor da ne bude tužno. A sada ono glavno. Ja bih želio Star Wars mač,Eiffelov toranj puzzle, plastelin, LEGO Ninjago gusare i LEGO Star Wars.
Dragi Djede, ako sam pretjerao s popisom nešto od toga donesi Josipu i Gabrijelu. Mi se zajedno igramo pa ćemo se lako mijenjaiti.
                                                                                                                         Sretan Božić želi ti Luka

Dragi Djeda Mraze!
Ove godine sam bio dobar. Volio bih za Božić dobiti tablet  ili mobitel, a najveća mi je želja da mi mama rodi brata do Božića i da svi zajedno dočekamo Božić u zdravlju i veselju.
Sretan Božić!

Tvoj Josip Bujadinović

Dragi Djeda Mraze !
 Obožavam  Advent, a posebno Božić. Advent zbog toga jer su svaki dan zornice. Božić zato  što je cijela obitelj na okupu i jer dobijem dar. Ove godine bila sam dobra i dobivala sam dobre ocjene. Pomagala sam roditeljima,sestri,bakama i prijateljima. Skoro svake godine dobivala sam što sam željela, a ove godine želim MP4 i nadam se da ću ga dobiti.

Tvoja Terezija

Dragi Djeda Mraze!
 Ja sam ove godine bila jako dobra. Ali obećavam da ću slijedeće godine biti još bolja.  Želim da mi doneseš  Violetta  posteljinu. Ako možeš, ako ne, nema veze. Donesi mi ono što možeš.

Tvoja Josipa

Dragi Djeda Mraze!
Ove godine želim samo slatkiše i igračku, a ne kao prošle godine računalo, igračke, slatkiše, odjeću i obuću. Želim samo da moja obitelj bude zdrava i sretna.

Voli te Sara

Dragi  Djede!
Mislim da sam i ove godine bila jako dobra. Imala sam mnogo petica i slušala mamu i tatu. Reći ću ti  moje najveće želje. Želim veliki paket razvrstanih gumica i malo novaca. Najveća mi je želja jahati i biti s konjem, ali mi ti tu želju ne možeš ispuniti. I željela bih još da mace, Mimi i Bubica mogu barem  jedan dan biti u kući.
Hvala za bilo koji tvoj odgovor!

Ana Jelić

objavio: Dora Rolj Kovačević   datum: 19. 12. 2016.

« Ožujak 2024 »