Natjecanja

Veliki uspjeh učenika 8. razreda na Županijskom natjecanju iz informatike

Učenik 8. razreda Danijel Dragičević osvojio je 1.mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike u kategoriji Algoritmi - programski jezik BASIC.

Učenici 8. razreda Danijel Dragičević i Damir Jurković osvojili su 2. mjesto na Županijskom natjecanju iu informatike u kategoriji Osnove informatike.

Profesor Vlado Karajko koji je i ove godine pripremao učenike s ponosom ističe upornost i zalaganje svojih učenika što  već dugi niz godina rezultira zapaženim rezultatima tj. osvajanjem prvih mjesta.

:: opširnije ::

objavio: Vlado Karajko  datum: 15. 3. 2011. 20:37

Novi uspjesi naših informatičara

Nove uspjehe na području informatike ostvarili su učenici 5. i 6. Razreda. Nastavnik Vlado Karajko je sa njima vodio pripreme, a za uspjehe su zaslužni zajednički rad, upornost, marljivo učenje i vježbanje.

objavio: Danijel Dragičević  datum: 12. 3. 2009.

Natjecanja u školskoj godini 2007./08.

U školskoj godini 2007./08. provedena su školska natjecanj, a učenici koji su postigli dovoljan broj bodova upućeni su na županijska natjecanja ¸¸Znanost mladima¸¸. Na županijskim natjecanjima postignuti su vrlo dobri rezultati.

Hrvatski jezik: Valentina Hil, 9.mj., 8.r., mentor Ana Bunjevac.
Njemački jezik: Valentina Hil, 20.mj., 8.r., mentor Mirjana Hečimović.
Matematika: Pavao Petričević, 2.mj., 8.r., mentor Tina Ratković, Danijel Dragičević 12.mj., 5.r., mentor Nada Novoselić.
Informatika i računalstvo (Q BASIC): Valentina Hil, 1.mj., Nikolina Jukić, 2.mj., Slavica Bionda, 3.mj., 8.r., mentor Vlado Karajko.
Biologija: Valentina Hil, 3.mj., Slavica Bionda, 5.mj., Tamara Čapalija 8.mj., 8.r., mentor Marija Dončić.

Na državno natjecanje iz matematike plasirao se Pavao Petričević, a u Školi posebno ističu učenicu Valentinu Hil koja je, prema broju bodova prikupljenih na školskim natjecanjima izborila plasman na čak pet županijskih natjecanja, a sudjelovala je na četiri. Učenici su sudjelovali i na međuškolskim sportskim natjecanjima te natjecanju Mladež HCK.

objavio: Stjepan Šelo  datum: 14. 5. 2008.

Uspjeh Športskog školskog kluba "Šokadija" u malom nogometu

U utorak, 20.03.2007. g. malonogometna ekipa Športskog školskog kluba „Šokadija“ Stari Mikanovci uputila se na međužupanijsko natjecanje u Požegu. Polazak je bio zakazan za 6:30 sati. Na put su krenuli igrači: Tomislav Valentić, Krunoslav Bošnjaković, Ivan Čapalija, Josip Macokatić, Dalibor Kožul, Adam Kovačević, Matej Radočaj, Krešimir Teglović, Josip Artuković, Ivan Sudarić, Josip Valentić, Nikola Kostić, i Andrija Stanić te njihov trener profesor Nikola Paradžik i pomoćni trener nastavnik Branko Petričević. Zajedno s njima pošla je i novinarska ekipa koju su činile Slavica Bionda, Anja Puljić, Valnea Jarić i ja, Valentina Hil.

objavio: Valentina Hil  datum: 21. 3. 2007.

Uspjeh informatičara na županijskom natjecanju

Na županijskom natjecanju iz informatike koje je održano 22. veljače 2007. u OŠ Vladimira Nazora Vinkovci, učenici naše škole otvarili su zapaženi uspjeh.

objavio: Administrator   datum: 22. 2. 2007.