Datum objave: 16. rujna 2024.

POČETAK ŠKOLSKE GODINE

Nova školska godina 2024./2025. započela je svečano u Osnovnoj školi Stjepana Cvrkovića. Prvi dan nastave obilježen je svetom misom koja je okupila učenike, roditelje i učitelje u zajedničkoj molitvi za uspješan početak.

Nakon mise, svi su se okupili ispred škole gdje je ravnateljica srdačno pozdravila prisutne i uputila nekoliko uvodnih riječi. Ravnateljica je izrazila zadovoljstvo što ponovno vidi poznata lica te poželjela dobrodošlicu učenicima prvog razreda.

Za prvašiće je pripremljen kratak program koji je dodatno uljepšao njihov prvi dan škole. Na kraju svečanosti, uslijedilo je zajedničko fotografiranje, stvarajući uspomene na ovaj važan trenutak u životima učenika i njihovih obitelji.

Tjedni školski jelovnik

Poštovani roditelji i učenici,objavljujemo jelovnik za ovaj tjedan! Naša školska kuhinja s pažnjom priprema raznovrsne i ukusne obroke za sve učenike. Pogledajte što ih očekuje ovaj tjedan. Zdravlje i energija započinju dobrim obrokom!

Proslava Dana kruha u našoj školi

U srijedu, 9. listopada, u našoj školi smo s ponosom obilježili Dane kruha. Posebno su nas razveselili učenici drugog razreda, koji su uz svoju učiteljicu Ivanu Laco izveli kratki tematski igrokaz, a zatim otplesali veselo kolo uz bećarce o kruhu, pecivima i pekarima....