Datum objave: 3. rujna 2024.

VAŽNE INFORMACIJE ZA NOVU NASTAVNU 2024./2025.GODINU

Raspored sati i smjena

Od utorka 10.rujna 2024.godine započinjemo s uobičajenim održavanjem nastave. Svi učenici prvog dana škole od svojih će razrednika dobiti raspored sati. Nastava će se održavati u dvije smjene, prijepodnevnoj i poslijepodnevnoj kao i do sada. Nastava u prijepodnevnoj smjeni započinje u 8.00 sati, a u poslijepodnevnoj u 13.30.

Od utorka 10.rujna učenici će biti raspoređeni u smjene prema sljedećem rasporedu:

• prijepodnevna smjena: 1., 3.b, 4.b., 5.ab i 7.ab
  • poslijepodnevna smjena: 2., 3.a, 4.a, 6.ab i 8.ab

Smjene se uobičajeno izmjenjuju iz tjedna u tjedan tijekom nastavne godine.

Raspored zvona

Raspored zvona ostaje uobičajen kao i prethodne godine.  Pogledajte ga u prilogu ove objave.

Prehrana učenika

Učenici od prvog dana nastave imaju jedan besplatan obrok koji će biti posluživan za vrijeme velikog odmora u svakoj smjeni, uobičajeno kao i prethodne godine.

Prijevoz učenika

Prijevoz učenika usklađen je s rasporedom zvona. Učinjena je tek mala promjena. Naime, školski će autobus učenike iz škole u prijepodnevnoj smjeni voziti kući uobičajeno nakon četvrtog i šestog sata, a u poslijepodnevnoj nakon petog i šestog sata. Naime, pokazalo se kako nakon četvrtog sata nema učenika za prijevoz pa je ova linija pomaknuta na prijevoz učenika nakon petog sata. Raspored prijevoza učenika možete pronaći u prilogu.

Marija Barišić, prof.

Tjedni školski jelovnik

Poštovani roditelji i učenici,objavljujemo jelovnik za ovaj tjedan! Naša školska kuhinja s pažnjom priprema raznovrsne i ukusne obroke za sve učenike. Pogledajte što ih očekuje ovaj tjedan. Zdravlje i energija započinju dobrim obrokom!

Proslava Dana kruha u našoj školi

U srijedu, 9. listopada, u našoj školi smo s ponosom obilježili Dane kruha. Posebno su nas razveselili učenici drugog razreda, koji su uz svoju učiteljicu Ivanu Laco izveli kratki tematski igrokaz, a zatim otplesali veselo kolo uz bećarce o kruhu, pecivima i pekarima....